SSL Sertifikaları

Ürün AdıAçıklamaFiyat
RapidSSLTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 149.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
PositiveSSLTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 199.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
COMODO SSLTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 219.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
COMODO EV SSLTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirir 799.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
RapidSSL WildcardTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 949.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
COMODO PremiumSSL WildcardTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 1399.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
COMODO SSL UCCTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 699.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
COMODO SSL WildcardTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 1999.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
QuickSSL PremiumTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirmez 699.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
True BusinessIDTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirir 799.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
True BusinessID WildcardTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirir 2999.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
True BusinessID with EVTüm Bankalar İle Uyumlu, Evrak Gerektirir 1459.00 TL Yıllık   Sipariş Ver
SSL KARŞILAŞTIRMARapid SSLPositiveSSLCOMODO SSL
SertifikasyonSadece Alan AdıSadece Alan AdıSadece Alan Adı
Tescil1 Domain1 Domain1 Domain
256Bit Şifreleme
Yeniden Kurulum
Anında Kurulum
Evraksız İşlem
Garanti Miktarı10.000$10.000$25.000$
Subdomain Desteği
%99+ Tarayıcı Uyumluluğu
Mobil Telefon Uyumluluğu
Yıllık Ücret39 TL29 TL89 TL
  Sipariş Ver   Sipariş Ver   Sipariş Ver

SSL Nedir?

SSL (Secure Socket Layer) web siteniz ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır.

Satışını yaptığımız bütün sertifikalar, tüm bankalar ile uyumludur. Teknolojik olarak artık oldukça basit ve kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz sertifikaları şirketimizden otomatik olarak satın alabilir. Anında hiçbir gecikme olmaksızın sisteminize entegre ederek kullanabilirsiniz.

Sektördeki tüm browserlar üzerinde %100 desteklenen serfitikalarımız için CSR ve KEY yaratarak başvurunuzu sitemizden online olarak yapabilirsiniz. Eğer CSR ve KEY yaratma işlemi konusunda bilginiz yok ise web sitemiz üzerinden sipariş işlemlerinde bu dosyaları kolaylıkla üretebilirsiniz.

SSL Sertifikaları Hakkında Genel Bilgiler

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz.

SSL sertifikaları sundukları garantiye, destek hizmetine ve ek özelliklere göre farklılık arz etmektedirler. Temelde tüm sertifkaların sağladığı teknik kazanım aynıdır.

Sitemizde Satışınız sunduğumuz, Rapid, QuickSSL, QuickSSL Premium ürünleri, SSL kullanmak isteyen tüm tekil internet adresleri için uygundur.

Adında Wildcard ibaresi geçen sertifikalar internet adresindeki alt isimleride destekler. Örneğin; www.ebiron.com, ebiron.com, yonetim.ebiron.com, *.ebiron.com

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128, 256, 1024 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Powered by WHMCompleteSolution